Lipolite

LİPOLİTE

LIPOLITE – MEZOTERAPİ + VELASHAPE

Vücuttaki istenmeyen yağlara ve sellülite karşı, yeni bir tedavi yöntemidir . VelaShape tedavisinin mezoterapi ile birlikte kombine edilerek uygulanmasıdır.


Lipolite güvenilir bir şekilde, ameliyatsız olarak sellülit ve vücuttaki istenmeyen yağları, bölgesel olarak ortadan kaldırmak amacıyla uygulanır. Uzun bir iyileşme süreci yoktur. Uygulamadan hemen sonra hastalar günlük hayatlarına devam edebilir.


Selülit Tedavisi
Lipolite, bacaklardaki selülitleri; gıdı, kol ve karın bölgelerindeki yağlanmaları ve deri sarkmalarını gideren etkili ve uzun ömürlü yöntemlerden birisidir. Ancak dis etkenlerden ve yaşlanma süreci devam ettiğinden yakınmalar bir süre sonra kısmen tekrar oluşabilir.
Bu taktirde tedaviyi tekrarlamak gerekebilir. Mezoterapi yöntemi ile cilde yapılan mikroenjeksiyonlar yağların dolaşıma katılmasını sağlarken, VelaShape vakumlama sistemi, infrared lazer ışınları ve radyo dalgaları ile cilt ve cilt altını sıkılaştırıp ona tekrar elastik bir görünüm verir.


Bu sayede selülitlerden kaynaklanan portakal kabuğu görünümü azalır, bölgesel incelme olur ve dokularda sıkılaşma ile beraber daha genç ve düzgün bir görüntü elde edilir. Lipolite bölgesel incelme ve selülit tedavisinde çok etkin bir yöntemdir. Lipolite bir Liposuction (Yağ emme) yöntemi gibi belirli bir iyileşme süreci gerektiren cerrahi müdahaleleri tercih etmeyen hastalara sunulan etkili ve güvenli bir alternatiftir.


VelaShape uygulaması esnasında Radyo dalgalarının neden olduğu hafif bir yanma hissi olabilir. Yapılan iğnelere bağlı olarak seans sonrası enjeksiyon yapılan bölgede 1-2 gün sürebilen hafif bir şişlik ve kızarma/morarma bazen görülebilir.


LIPOLITE İLE SELÜLİT TEDAVİSİ NASIL UYGULANIR? KAÇ SEANS GEREKİR ?


Toplam 6-8 seans gerekebilir. Seanslar 30-45 dakika sürer. Enjeksiyonlar haftada veya 2 haftada bir tekrarlanır ve haftada 1 defa uygulanan Velashape seansları ile kombine edilir. Uygulamadan hemen sonra günlük yaşamınıza dönebilirsiniz . Selülit ve yağlanmanın derecesine göre seans sayısı, uzman doktor tarafından belirlenmelidir.


Uygun diyet ve sporla tedavinin paralel yürütülmesi halinde alınacak sonuçlar çok daha belirgin ve başarılı olacaktır. Hastaların çoğunda kısa süre içinde selülitlerden kaynaklanan cildin portakal kabuğu görünümü azalmakta veya derecesine göre ortadan kalkmakta, vücutta gözle görülür incelmeler olmaktadır.

DOKTORUNUZA SORUN


DOKTORUNUZA SORUN


Biz Sizi Arayalım