Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları nın AYAKTA TEŞHİS VE TEDAVİ YAPILAN ÖZEL SAĞLIK KURULUŞLARI HAKKINDA YÖNETMELİK gereği yayınlanması yasal değildir.

Lazer epilasyon fiyatları ve Lazer epilasyon kampanyaları hakkında bilgi için biz email veya telefon ile ulaşabilirsiniz. İletişim sayfası için tıklayınız…

Lazer epilasyon fiyatları çok geniş bir aralıkta olup bazen bu hizmetten yararlanmak isteyen adayların kafasını karıştırabilmektedir. Fiyatları değerlendirirken mutlaka aynı zamanda belli kriterler de göz önüne alınmalıdır.

Lazer epilasyon işleminin medikal bir sağlık hizmeti olduğu unutulmamalıdır. Lazer epilasyon işlemi kişiye özel planlanmalı, tedavinin gidişatı takip edilmeli, gerekirse alınan cevaplara göre tedavi parametreleri yeniden düzenlenmeli, belli onayları almış kaliteli cihazlar kullanılmalı ve mutlaka seansların hakkı verilerek özenle, bölge atlamadan uzman kişilerce çalışılmalıdır.

Bunlar lazer epilasyon fiyatları nı etkileyen maliyet faktörleridir.
Lazer epilasyon fiyatları mutlaka alınacak hizmet ve sonuçlarla birlikte değerlendirilmelidir. Ucuz lazer epilasyon fiyatları her zaman avantajlı olmayabilir. Ucuz fiyatlar için alınabilecek maliyet düşürücü önlemler sonuçların kalitesinin olumsuz etkileyebilir.

Tanınmış markaların cihazlarının 20’de biri yatırım değeri olan Çin malı cihazlarla
Hiç bir doktor ve sağlık personeli olmadan
Hijyen kuralları, sağlıkla ilgili gerekleri yerine getirmeden
20 dakika gibi kısa sürede tüm vücut seansını tamamlayarak
Her hastaya aynı cihaz ve standart parametrelerle çalışarak başarılı sonuçlar alınması mümkün olmayacaktır.

Bu şartlarda lazer epilasyon fiyatları ne kadar ucuz olursa olsun büyük olasılıkla sonuç alınamayacağı için avantajlı olmayacaktır. Sağlıkla ilgili yanık, leke gibi problemlerle karşılaşıldığında ise gerek maddi gerekse manevi kayıp çok daha yüksek olabilecektir.

Lazer Epilasyon Fiyatları Kampanyaları ‘Nda Aşağıdaki Hususları Dikkate Alınız

“Lazer epilasyonda sınırsız seans”, “lazer epilasyonda bitene kadar kampanya”, “lazer epilasyonda bitme garantili kampanya” söylemlerinin klinik temeli yoktur. Bu söylemlerle teklif edilen lazer epilasyon kampanyaları ve aşırı düşük lazer epilasyon fiyatları na ihtiyatla yaklaşılmalıdır. % 100 emin olunmayan bir yerden toplu para ödeyerek lazer epilasyon kampanyası satın alınmamalıdır.

Lazer epilasyon fiyatları nı değerlendirebilmek için ilk defa gidilen bir yerde koltuk altı gibi küçük bir bölgeden seans başı ödeme yaparak başlanabilir. 2 – 3 seans sonra alınan hizmet ve sonuçlarla birlikte lazer epilasyon fiyatları değerlendirilerek diğer bölgelere geçip geçmeme kararı verilebilir.